Drzwiczki kominkowe na wymiar

1,00 zł

sprzedam


Stojąca na bardzo wysokim poziomie firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada największych starań, by każdy klient był w stu procentach zadowolony z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta.

W swojej ofercie ma aktualnie trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach. Firma stosuje materiały najwyższej jakości. Jej siłą jest też mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mający ogromne doświadczenie personel, który świetnie zna się na swojej pracy.

Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na użycie materiałów świetnej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego doskonale, że często to od nich zależy efekt, który uzyskuje się ostatecznie. Wszystkie wyroby obejmuje trwająca aż pięć lat gwarancja. Firma dba o pełne zadowolenie swoich klientów. To właśnie dlatego proponuje wyroby najwyższej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/


Ważne do: 2018.09.23, wyświetleń: 82

nr ogłoszenia: 16330